Sepetim

H11308 - Ayet-i Celile Kanvas Tablo

Special Price 85,26 TL Regular Price 100,30 TL
En geç tarihinde kargoda
Ebat :
Çerçeve :
 • Açıklama
 • Paketleme
 • Yorumlar
 • Hat Anlamı

"H11308 - Ayet-i Celile Kanvas Tablo"

Kaliteli Kanvas Tablonun Tek Adresi

Kanvas Tablo Nedir ?

Kanvas tablo; iç mekan dijital baskı makinaları ile yağlı boya tablola yapımında da kullanılan, pamuklu tuval bezlere yapılan reprodiksiyon baskıdır. Baskı sonrasında üzerine özel losyon sürülerek toz gibi dış etkenlerden korunması sağlanır. Daha sonra dijital baskısı yapılan bez, ahşap kasnaklara gerilerek hazır hale gelmektedir.
Tanıtım Videosu için Tıklayınız.

Şasi kalınlığı minimum 2 -3 cm dir İçteki şasi kalınlığı ile rahatlıkla duvara asılmaktadır. Tuval şasi etrafına dönerek ahşabın görünmemesi sağlanır. Piyasada her fiyatta kanvas tablo satılmaktadır. Lakin ucuza alınan bir tablonun kanvas tuvali kötü olduğundan dolayı renkleri cansız olur ve bir süre sonra özel kasnak kullanılmadığı için şasiler yamulup tablonun biçimini bozmaktadır.

Çerçeveli yada Çerçevesiz Tablo Arasındaki İlişki ?

Çerçevesiz kanvas tablo, ahşap şasinin üstüne baskı yapılmış bez gerdirilerek üretilir. Çerçeveli tabloda da aynı ahşap şasiye gerildikden sonra seçilen çerçeve tablonun etrafına montajlanır.

Çerçeveli tabloda paspartu seçeneği de mevcuttur. Paspartular tablolara derinlik katarak zenginleştirir.

Ahşap ve Lamine Çerçeve

Lamine Çerçeveler ahşap çerçevelere göre fiyatları daha cazip olduğu için tercih edilmektedir. Tablonun türüne göre klasik ve modern olmak üzere iki çeşit çerçeve tabloya uygulanabilir.

Çerçeveler tablonuzun daha gösterişli ve şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Atl Dekor bir çok lamine çerçeve modellerini sizlerle buluşturdu.

Modern Kasa Çerçeve

Tablo çerçevenin işine oturtularak montajlanır. Derinlik hissi veren bir görüntü oluşturur. Son yıllarda oldukça popüler olan bu model tablolara dinamik ve modern bir hava oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Kasa çerçeve, modern çerçevelere örnek gösterilebilir.

Klasik Çerçeve

Eski Zamanlardan bu yana popülerliğini kaybetmemiş, klasik tarzdaki çerçeve ürünümüzdür.Bu üründe ahşap çerçeve motiflerini, günümüz klasik çizgileri ile birleştirerek kaliteli ve şık bir ürün sunmaktayız.

Çerçeveli tablo temizliğini ise yumuşak nemli bir bez ile fazla bastırmadan silerek yapabilirsiniz.

Tablo hazırlandıktan sonra kenar köşeleri zarar görmemesi için karton ile kapatılır.

Streç ile zarar görmeyecek şekilde sarılan tablolar, karton ile paketlenir.


Çerçeveli tablolar, dışarıdan gelecek herhangi bir darbeye karşı koruyucu naylon ile kapatılır.
Dört bir tarafına ahşap kasnaktan kasa yapılır.
Alt ve üst kısmı mukavva karton ile kapatılarak ahşap kasnağa sabitlenir.
Write Your Own Review
Puanlama
Okunuşu: Rabbi edhılnî müdhale sıdkın ve ahricnî muhrace sıdkın ve’c’al lî min ledünke sultânen nasîran Anlamı: Rabbım, beni doğru yere girdir, doğru yerden çıkar. Ve bana tarafından yardıma mazhar bir yaptırım gücü ve kudreti ver. (İsrâ Suresi/80) Açıklama: Birinci nokta: İnsan bir yerden önce çıkar, sonra başka bir yere girer. Çıkış önce, giriş sonradır. Fakat burada giriş önce, çıkış sonra zikredilmiştir. Bunun Sebeplerinden birisi, girilecek Medine, çıkılacak yerin Mekke olmasıdır. Medine o dönemde iman yurdu, Mekke de şirk yurdu olduğu için Allah önce Medine’yi, sonra Mekke’yi zikretmiştir. Müdhalu sıdk Medine’nin isimlerinden biridir. İkinci nokta: İnsan çalıştığı işte, yaşadığı şehirde, bulunduğu çevrede mutlu değilse oradan çıkmayı düşünür. Ancak yeni bir çevre edinmesi lazımdır. İşte bu yeni çevre edinme işini eski çevresinden çıkmadan önce düşünmesi lazımdır. Üçüncü nokta: Bir insan bir işe veya bir çevreye girmek ister. Ancak sosyal konumu, mesleği ve mizacı belki o iş ve çevre için uygun değildir. Her yönden içini rahatlatacak doğru kararı verebilmek “doğru giriş” anlamına gelmektedir. Dînî ve dünyevî planda mutlu olmadığı çevreden çıkıp uzaklaşması da “doğru çıkış” anlamına gelmektedir. Nitekim işinde ve çevresinde mutlu olmayan nice kimseler “doğru karar veremedikleri” yönünde için için kendilerini sorgulamakta, daima bir “giriş” ve “çıkış” yolları aramaktadırlar. Bu yönden bakıldığında bu âyetle öğretilen dua tek kelimeyle muazzamdır.Tasarım ve Hat: Ali Hüsrevoğlu Yazı tür: Sülüs Sunuş: Klasik ve tezhibli Tezhib: Öznur Özdemir
Bu Ürüne Bakanlar, Bunları da İncelediler
 1. %15
  Special Price 85,26 TL Regular Price 100,30 TL
  #H11237
 2. %15
  Special Price 95,29 TL Regular Price 112,10 TL
  #H11275
 3. %15
  Special Price 85,26 TL Regular Price 100,30 TL
  #H11159
 4. %15
  Special Price 90,27 TL Regular Price 106,20 TL
  #H11309
 5. %15
  Special Price 90,27 TL Regular Price 106,20 TL
  #H11107
 6. %15
  Special Price 75,23 TL Regular Price 88,50 TL
  #B11660
 7. %15
  Special Price 85,26 TL Regular Price 100,30 TL
  #H11305
 8. %15
  Special Price 85,26 TL Regular Price 100,30 TL
  #H11201