Sepetim

H11273 - Bereket Duası Kanvas Tablo

Special Price 80,24 TL Regular Price 94,40 TL
En geç tarihinde kargoda
Ebat :
Çerçeve :
 • Açıklama
 • Paketleme
 • Yorumlar
 • Hat Anlamı

"H11273 - Bereket Duası Kanvas Tablo"

Kaliteli Kanvas Tablonun Tek Adresi

Kanvas Tablo Nedir ?

Kanvas tablo; iç mekan dijital baskı makinaları ile yağlı boya tablola yapımında da kullanılan, pamuklu tuval bezlere yapılan reprodiksiyon baskıdır. Baskı sonrasında üzerine özel losyon sürülerek toz gibi dış etkenlerden korunması sağlanır. Daha sonra dijital baskısı yapılan bez, ahşap kasnaklara gerilerek hazır hale gelmektedir.
Tanıtım Videosu için Tıklayınız.

Şasi kalınlığı minimum 2 -3 cm dir İçteki şasi kalınlığı ile rahatlıkla duvara asılmaktadır. Tuval şasi etrafına dönerek ahşabın görünmemesi sağlanır. Piyasada her fiyatta kanvas tablo satılmaktadır. Lakin ucuza alınan bir tablonun kanvas tuvali kötü olduğundan dolayı renkleri cansız olur ve bir süre sonra özel kasnak kullanılmadığı için şasiler yamulup tablonun biçimini bozmaktadır.

Çerçeveli yada Çerçevesiz Tablo Arasındaki İlişki ?

Çerçevesiz kanvas tablo, ahşap şasinin üstüne baskı yapılmış bez gerdirilerek üretilir. Çerçeveli tabloda da aynı ahşap şasiye gerildikden sonra seçilen çerçeve tablonun etrafına montajlanır.

Çerçeveli tabloda paspartu seçeneği de mevcuttur. Paspartular tablolara derinlik katarak zenginleştirir.

Ahşap ve Lamine Çerçeve

Lamine Çerçeveler ahşap çerçevelere göre fiyatları daha cazip olduğu için tercih edilmektedir. Tablonun türüne göre klasik ve modern olmak üzere iki çeşit çerçeve tabloya uygulanabilir.

Çerçeveler tablonuzun daha gösterişli ve şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Atl Dekor bir çok lamine çerçeve modellerini sizlerle buluşturdu.

Modern Kasa Çerçeve

Tablo çerçevenin işine oturtularak montajlanır. Derinlik hissi veren bir görüntü oluşturur. Son yıllarda oldukça popüler olan bu model tablolara dinamik ve modern bir hava oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Kasa çerçeve, modern çerçevelere örnek gösterilebilir.

Klasik Çerçeve

Eski Zamanlardan bu yana popülerliğini kaybetmemiş, klasik tarzdaki çerçeve ürünümüzdür.Bu üründe ahşap çerçeve motiflerini, günümüz klasik çizgileri ile birleştirerek kaliteli ve şık bir ürün sunmaktayız.

Çerçeveli tablo temizliğini ise yumuşak nemli bir bez ile fazla bastırmadan silerek yapabilirsiniz.

Tablo hazırlandıktan sonra kenar köşeleri zarar görmemesi için karton ile kapatılır.

Streç ile zarar görmeyecek şekilde sarılan tablolar, karton ile paketlenir.


Çerçeveli tablolar, dışarıdan gelecek herhangi bir darbeye karşı koruyucu naylon ile kapatılır.
Dört bir tarafına ahşap kasnaktan kasa yapılır.
Alt ve üst kısmı mukavva karton ile kapatılarak ahşap kasnağa sabitlenir.
Write Your Own Review
Puanlama
Bilgi: İşyerlerine ve dükkanlara asılıp devamlı bir bereket duası olması niyetiyle hazırlanmış buduanın tertibi şöyledir: Başta Sülüs hattıyla “Çalışıp kazanan Allah’ın sevdiği bir kimsedir” anlamına gelen “el-kâsibu habîbullah” yazılıdır. En altta “bütün yaratıkların rızıklarını Allah üstlenmiştir” anlamına gelen “errızku alellah” Sülüs hattıyla yazılıdır. Ortadaki dua metni nesih hattıyla yazılmış olup anlamı şöyledir: “Yâ Allah! Ey Cebrâîl’in, Mîkâîl’in, İsrâfîl’in, Azrâîl’in, İbrâhîm’in, İsmâîl’in, İshâk’ın veYa’kuub’un rabbı! Ey bereketleri indiren, Tevrât’ı, Zebûr’u, ve Furkān’ı indiren! Aliyy ve Azıym Allah dilemeksizin kimsede güç kuvvet olamaz.El-Melik, El-Hakk, El-Mübîn Allah’danbaşka tanrı yoktur. Sözünde sâdık ve güvenilir Muhammed Allah’ın elçisidir. Yâ Rabb! Yâ Rabb! Yâ Hayy! Yâ Kayyûm! Ey celal ve ikram ahibi! Ey muazzam Arş’ın sahibi! Beni halâl ve temiz/hoş bir rızıkla rızıklandırmanı istiyorum, rahmetin hürmetine Yâ erhamerrâhımîn! Tasarım: Hâmid Aytaç Hat: Ali Hüsrevoğlu Yazı Türü: Sülüs-Nesih
Bu Ürüne Bakanlar, Bunları da İncelediler
 1. Walter Charles HORSLEY
  %15
  Special Price 80,24 TL Regular Price 94,40 TL
  #A161103
 2. %15
  Special Price 80,24 TL Regular Price 94,40 TL
  #B11963
 3. Ali HÜSREVOĞLU
  %15
  Special Price 80,24 TL Regular Price 94,40 TL
  #H11209
 4. İlker SELİMLER
  %15
  Special Price 80,24 TL Regular Price 94,40 TL
  #E11144
 5. Ali HÜSREVOĞLU
  %15
  Special Price 80,24 TL Regular Price 94,40 TL
  #H11229
 6. İlker SELİMLER
  %15
  Special Price 80,24 TL Regular Price 94,40 TL
  #E11126
 7. Kazasker Mustafa İZZET
  %15
  Special Price 80,24 TL Regular Price 94,40 TL
  #B11970
 8. İlker SELİMLER
  %15
  Special Price 90,27 TL Regular Price 106,20 TL
  #E11145