Sepetim

H11170 - Elif Harfi Kanvas Tablo

Special Price 120,36 TL Regular Price 141,60 TL
En geç tarihinde kargoda
Ebat :
Çerçeve :
 • Açıklama
 • Paketleme
 • Yorumlar
 • Hat Anlamı

"H11170 - Elif Harfi Kanvas Tablo"

Kaliteli Kanvas Tablonun Tek Adresi

Kanvas Tablo Nedir ?

Kanvas tablo; iç mekan dijital baskı makinaları ile yağlı boya tablola yapımında da kullanılan, pamuklu tuval bezlere yapılan reprodiksiyon baskıdır. Baskı sonrasında üzerine özel losyon sürülerek toz gibi dış etkenlerden korunması sağlanır. Daha sonra dijital baskısı yapılan bez, ahşap kasnaklara gerilerek hazır hale gelmektedir.
Tanıtım Videosu için Tıklayınız.

Şasi kalınlığı minimum 2 -3 cm dir İçteki şasi kalınlığı ile rahatlıkla duvara asılmaktadır. Tuval şasi etrafına dönerek ahşabın görünmemesi sağlanır. Piyasada her fiyatta kanvas tablo satılmaktadır. Lakin ucuza alınan bir tablonun kanvas tuvali kötü olduğundan dolayı renkleri cansız olur ve bir süre sonra özel kasnak kullanılmadığı için şasiler yamulup tablonun biçimini bozmaktadır.

Çerçeveli yada Çerçevesiz Tablo Arasındaki İlişki ?

Çerçevesiz kanvas tablo, ahşap şasinin üstüne baskı yapılmış bez gerdirilerek üretilir. Çerçeveli tabloda da aynı ahşap şasiye gerildikden sonra seçilen çerçeve tablonun etrafına montajlanır.

Çerçeveli tabloda paspartu seçeneği de mevcuttur. Paspartular tablolara derinlik katarak zenginleştirir.

Ahşap ve Lamine Çerçeve

Lamine Çerçeveler ahşap çerçevelere göre fiyatları daha cazip olduğu için tercih edilmektedir. Tablonun türüne göre klasik ve modern olmak üzere iki çeşit çerçeve tabloya uygulanabilir.

Çerçeveler tablonuzun daha gösterişli ve şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Atl Dekor bir çok lamine çerçeve modellerini sizlerle buluşturdu.

Modern Kasa Çerçeve

Tablo çerçevenin işine oturtularak montajlanır. Derinlik hissi veren bir görüntü oluşturur. Son yıllarda oldukça popüler olan bu model tablolara dinamik ve modern bir hava oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır. Kasa çerçeve, modern çerçevelere örnek gösterilebilir.

Klasik Çerçeve

Eski Zamanlardan bu yana popülerliğini kaybetmemiş, klasik tarzdaki çerçeve ürünümüzdür.Bu üründe ahşap çerçeve motiflerini, günümüz klasik çizgileri ile birleştirerek kaliteli ve şık bir ürün sunmaktayız.

Çerçeveli tablo temizliğini ise yumuşak nemli bir bez ile fazla bastırmadan silerek yapabilirsiniz.

Tablo hazırlandıktan sonra kenar köşeleri zarar görmemesi için karton ile kapatılır.

Streç ile zarar görmeyecek şekilde sarılan tablolar, karton ile paketlenir.


Çerçeveli tablolar, dışarıdan gelecek herhangi bir darbeye karşı koruyucu naylon ile kapatılır.
Dört bir tarafına ahşap kasnaktan kasa yapılır.
Alt ve üst kısmı mukavva karton ile kapatılarak ahşap kasnağa sabitlenir.
Write Your Own Review
Puanlama
Aşk da tıpkı Elif gibidir, isminde gizlidir, ama okunmaz. O olmadan da besmele sese gelmez. O her şeyin içindedir, ama hiç bir şeyde görünmez.
Hz. Mevlana
Bilgi: Allah’ın tek olduğunu, yaratılan her insanın ve her bir yaratığın tek olduğunu ve tam tamına eşi ve benzeri bulunmadığını, bunun da eşi ve benzeri olmayan Allah’ın bir tecellisi olduğunu simgelemektedir. 1 rakkamı nasıl bütün rakamların aslı ise ve 1 rakkamı olmadan nasıl hiçbir sayı olamıyorsa Elif harfi de bütün harflerin aslıdır ve ondan sonraki bütün harfler Elif’in değişik şekilleridir. A harfi üç köşesiyle hıristiyanlığın teslis inancını temsil ederken Elif harfi tek hat/çizgi konumuyla İslam’ın Tevhid inancını temsil etmektedir. Bu söylenenler konunun anlatımının kolaylaştırılması içindir. Allah’ın birliği sayı yönünden değildir. Eğer Allah 1 rakkamıyla anlatılan Bir olsaydı ikincisi, üçüncüsü olurdu. Halbuki Allah hem Ehad, hem Vâhid’dir. Ehad, Allah’ın kendini birlemesi, Vâhid ise kulların Allah’ı birlemesidir. Geniş açıklama için Esmâ-i Hüsnâ şerhlerine bakınız. Hat: Ali Hüsrevoğlu Yazı Türü: Sülüs
Bu Ürüne Bakanlar, Bunları da İncelediler
 1. %15
  Special Price 95,29 TL Regular Price 112,10 TL
  #B12816
 2. %15
  Special Price 100,30 TL Regular Price 118,00 TL
  #H99109
 3. Aziz EFENDİ
  %15
  Special Price 95,29 TL Regular Price 112,10 TL
  #H13101
 4. %15
  Special Price 100,30 TL Regular Price 118,00 TL
  #H99110
 5. %15
  Special Price 75,23 TL Regular Price 88,50 TL
  #B11643
 6. %15
  Special Price 85,26 TL Regular Price 100,30 TL
  #B11729
 7. M. C. ESCACALLIER
  %15
  Special Price 80,24 TL Regular Price 94,40 TL
  #C43101
 8. Ali EMİNOĞLU
  %15
  Special Price 90,27 TL Regular Price 106,20 TL
  #T10128