Hakkımızda

Atlantis Tablo, ünlü yağlı boya sanatçılarının resimlerini veya yeni trend dijital resimleri, kanvas tablo yaparak duvarlarınıza estetik dokunuş yapar..

2005 yılından bu yana, tablo ve çerçeve alanında faaliyetini sürdürmekte olan şirketimiz, 2008 yılından itibaren yurt içi, 2016 yılından itibaren ise yurt dışı satışlarıyla, toptan satışlarımız, tedarikçisi olduğumuz büyük dekorasyon şirketleri dahil olmak üzere 300.000 üzerinde tablo üretimi yapmıştır.

Teknolojiyi yakından takip eden şirketimiz, yenilikçi ve dinamik vizyonuyla, üstün teknoloji baskı makineleri ve orjinal mürekkepler kullanarak yüksek çözünürlükte dijital baskılarla, en kaliteli kanvas tablo ve cam tablo imalatını, e-ticaret operasyonlarını sistemli bir şekilde yürütmektedir. 300 m2 alana sahip, 2 iç mekan dijital baskı makinesi ve 2 UV dijital makinesi ve deneyimli ekibiyle müşterilerine en kaliteli dekorasyon ürünlerini, hızlı bir şekilde imal edip müşterilerine ulaştırmaktadır.

En önemli misyonumuz, ürünlerimizin kalitesi ve uzun ömürlü olması. A kalite Müşterilerimizin yıllar sonra arayarak veya mail yoluyla gönderdiği teşekkür mesajları en büyük motivasyon kaynaklarımızdandır.

 

”Herkesin işini severek yaptığı bir şirkette, en iyi hizmeti vermek tesadüf olamaz.”

Şirket politikası olarak, hiç bir personelden sevmediği veya istemediği bir işi yapması talep edilmiyor. Personel işe alımlarında en çok dikkat edilen konu, işini severek yapacak olması. Sizlere ulaştırdığımız sanatsal ve dekoratif ürünlerin hepsi AŞK ile yapılmaktadır.

 

We made with love ♡