Sepetim

Kanvas tablo, ressamların kullandıkları tuval bezlerinin, dijital baskı makinalarında da aynı tuval üzerine yapılan baskıya verilen isimdir. Baskı yapıldıktan sonraki evre ise koruyucu jel sürülür. Bu jel, tozdan, solmadan ve su gibi bazı maddelerden korunması için sürülür. Jelden sonra ise ahşap kasnaklara gerilerek duvara asılacak hazır konuma getirilir. Kanvas tabloların en büyük özelliğinden biri istediğiniz tüm kaliteli çözünürlükteki resimlerin baskısını yapmak ve yağlı boya resimlere nazaran maliyet konusunda daha uygun bütçede sahip olmamızı sağlamaktadır.

Piyasada bir çok tablocu olarak dolaşan firma var. Bunları en basit olarak fiyatlarından ne tür kalitede olduğunu çözmek mümkündür. Kaliteli bir kanvas tuvali %100 pamuklu olması gerekir. Ne kadar kaliteli olursa canlılık ve uzun ömürlülük açısından önemi artar. Ürünlerimizin üzerindeki baskı su bazlı mürekkepler tarafından oluşarak , tuvaldeki pamuk tarafından emilip kalıcı olmasını sağlamaktadır.

Atlantis Tablo 2002 yılından bu yana kanvas tablo sektöründe öncü firmalardan biridir.İlk başladığından bu yana tabloda türkiye'nin bir çok bölgesine, resim galerine tablo satışı yapmaktadır. En önemli kuralı ise kaliteli üründen şaşmak. Fiyatlar günümüzdeki tablolara göre bir tık daha pahalı olmasının nedeni kesinlikle bununla alakalıdır.Kalitelideki önem yukarıda belirtiğim gibi tablonun uzun ömürlülüğüyle ilgili bir konu.

Evimizi, ofisimizi en uygun bütçede dekore etmenin yolu tablolardan geçmektedir. Tablo alırken dikkat edilmesi gerekenlerden biri evinizin tarzı, duvarlarınızın rengi.Bir çok resim türü vardır, soyut resim, oryantal resim,dekoratif modern resimler gibi sizin ve evinizin tarzına göre seçiminizi yapmalısınız.