Sepetim

Teslimat ve İade Şartları

Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından Atlantis Tablo ve Çerçeve garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyid e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Teslimat süresi, ödeme yaptığınız tarihten itibaren İstanbul içindeki adresler için 1-2 iş günü günüdür. Atlantis Tablo ve Çerçeve‘dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti dönemsel kampanyalarımıza, aldığınız ürünlerin adet, hacim gibi özelliklerine göre değişiklik gösterebilir.

Teslim almış olduğunuz üründen  iş günü içinde memnun kalmamanız halinde +90 212 347 78 92 - 93 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak talebinizi iletebilir ve iade koşulları hakkında bilgi edinebilirsiniz.( kişiye özel üretildiği için kanvas tablo ve ayna çerçeveli ürünlerde iade kabul edilmemektedir) Pakette herhangi bir bozukluk , eziklik..vs durum ile karşılaştığınızda kargonuzu teslim almamalı, kargo görevlisine tutanak tutturmalısınız. Tutanak bize ulaştığı andan itibaren 2 iş günü içerisinde yenisi adrese tekrar gönderilecektir. Tutanak tutturulmayan ürünlerin sorumluluğu müşteriye aittir. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Ürün ya da ürünleriniz hazırlık ve kargo aşamasına geldiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz.

Eğer hazırlık yada kargo aşamasına gelmeden cayma hakkını kullanarak iptal etmek istediğiniz siparişleriniz olursa mail adresinden ya da +90 212 347 78 92 – 93 nolu telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak siparişinizin iptalini isteyiniz. Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği şekli ile iade etmekle yükümlüdür. Ambalajı yırtık, kırık, hasar görmüş ürünler iade olarak teslim alınmayacaktır. Müşterinin ürünü iade etmesi durumunda iade edilen ürün Atlantis Tablo ve Çerçeve’a ulaştığı andan itibaren en geç on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. İade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünlerimiz, imaj galerimizden yada sizin yüklemiş olduğunuz imajlardan faydalanarak tamamen size özel hazırlandığı için, üretimde veya kargoda oluşabilecek olumsuzluklar ve hatalar haricinde iade kabul edilmemektedir.