Sepetim

Kategoriler

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Adres değişikliği yapabilir miyim?
  Siparişinizin durumu “Kargo Bekleniyor” olana kadar istemiş olduğunuz değişikliği İletişim bölümünden sipariş kodunuz ile birlikte bize bildirerek yapabilirsiniz.
 2. Kanvas baskı tablo nasıl yapılıyor?
  Kanvas tablolarınız "Thermal Color Printing" metodu ile üretiliyor. Bu metod sayesinde canlı ve ışığa karşı dayanıklı renkler oluşturulur. Böylelikle ince detayların gözle görülebilecek şekilde yansıtılması mümkün kılınır. Baskıda kullanılan Avrupa standartlarına uygun ve gerçeğe en yakın renk tonlarındadır. İmajlar tuvale basıldıktan sonra uygulanan özel laminasyon teknikleri sayesinde tablolar tozdan etkilenmeden hafif ... Devamı
 3. Kanvas tablo nedir?
  Kanvas tablo, özel olarak üretilmiş 360 - 400 gr aralığındaki %100 pamuklu tuval bezine su bazlı püskürtme sistemi ile basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen dekoratif ürünlerdir. İsteğe göre çerçeve yaptırılır. Tablolar tek parça yada çok parçalı olabilir.
 4. Kredi kartımı kullanmak istemiyorum, nasıl ödeme yapabilirim?
  Kredi kartınızı kullanmak istemiyorsanız, bankanızdan veya tüm ATM’lerden Havale veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme Seçenekleri sayfamızdan konuyla ilgili detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür.
 5. Satın aldığım tablomda sorun varsa ne yapmalıyım?
  Tablonuzda sorun olduğunu görürseniz, iletişim bölümünden bize mail yoluyla veya telefonla arayarak ulaşırsanız konuyla ilgili arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır.
 6. Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?
  Siparişinizin durumu “İşleniyor” olana kadar istemiş olduğunuz değişikliği İletişim bölümünden sipariş kodunuz ile birlikte bize bildirerek yapabilirsiniz.
 7. Web sitesinde belirtilen ölçülerde ilk yazılan genişlik mi, yükseklik mi?
  Web sitemizde belirtilen ölçüler, 'Genişlik' x 'Yükseklik' şeklinde yazılmaktadır.

En Son Eklenenler

 1. Üretici firmamısınız?
  Tuval baskıları kendi bünyemizde üretmekteyiz. Yağlı boya tablolar kendi ithalatımız ve çalıştığımız sanatçılardan temin etmekteyiz. Çerçeve kendi atölyemizde ustalarımız ve sanatçılarımız tarafından yapılmaktadır.
 2. Tablom kargoda zarar görürse ne yapmalıyım?
  Kargonuzu teslim alırken, paketinde herhangi bir bozukluk, eziklik vs. durum ile karşılaştığınızda; Kargonuzu teslim almamalı, kargo görevlisinin önünde açıp, kendisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Nadiren başımıza gelen bu durumda, tutanak bize ulaştığında tablonun yenisi adrese hemen gönderilmektedir. Tutanak tutturulmadığı taktirde sorumluluk alıcıya ait olacaktır.
 3. Sitenizde bulunan tüm ürünleriniz stoğunuzda mevcut mu?
  Sitemizde bulunan tüm tuval baskı tablolar sipariş üzerine hazırlanmaktadır. Satışta olan yağlıboya tablolar stoklarımızda mevcuttur.
 4. Siparişim ne zaman elime ulaşır?
  Tablolar siparişin verilmesi ve ödemesinin yapılması ile üretime alınmaktadır. 2 iş gününde üretimi tamamlanan kargoya verilir. Sürat Kargo ile adrese sevk edilmektedir. Sürat Kargo Türkiye genelinde 1-2 gün içerisinde ürünlerinizi adresinize teslim etmektedir. Siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu Siparişlerim sayfasından görebilirsiniz.
 5. Sipariş kodum nerede yazıyor? Siparişimi nasıl takip edebilirim? Siparişimin faturasına nasıl ulaşabilirim?
  Siparişiniz ile ilgili bilgiler, bildirdiğiniz e-mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Lütfen önemsiz postaları kontrol ediniz. Burada da bulunmaması durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siparişinizin durumu da aynı şekilde bildirdiğiniz e-mail adresine otomatik olarak gönderilmektedir. Faturanız ise size kargonuzla birlikte gönderilecektir.
 6. Sipariş ettiğim tablomu gelip yerinizden kendim alabilir miyim?
  İsterseniz siparişinizi oluştururken ‘Siparişimi ve faturamı adresinizden kendim teslim almak istiyorum’ seçeneğini seçebilir, kargo ücreti ödemeden siparişinizi adresimizden teslim alabilir ve Showroom’umuzdaki diğer ürünlerimizi de görmüş olursunuz.
 7. Özel günler için paketin içine not ekleyebilir miyiz?
  Sepet sayfasında istediğiniz ürüne hediye paketi ve notu eklemeniz mümkündür.
 8. Ödeme Seçenekleriniz Nelerdir?
  Web sitemiz üzerinden tüm banka kredi kartlarına 9 taksit, indirimli Havale / EFT veya Kapıda Ödeme seçeneklerinden birini kullanarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme Seçenekleri sayfamızdan konuyla ilgili detaylı bilgilere erişmeniz mümkündür.